Tablet z klawiaturą do 500 zł

      Brak komentarzy do Tablet z klawiaturą do 500 zł

Tablet z klawiaturą do 500 zł – Propozycja do jedynych kilkuset złotych

Tablet z klawiaturą do 500 zł

Posiadając kwotę pieniędzy do 500 złotych, musimy zdać się na pewne rozwiązania czego przykładem, jest tylko model, który jest opłacalny w tym przedziale — Overmax Qualcore 1020 3G. Sprzęt wyposażony jest niestety w niszowy ekran TN, a jego możliwości wydajnościowe i forma wykonania nie zaliczają się do najlepszych, jednakże posiada przyzwoity rozmiar wyświetlacza o przekątnej 10,1 Cali i rozdzielczość 1024 na 600 pikseli co nie jest rewelacją, albowiem jest to absolutnie wystarczające do redagowania potrzebnych tekstów w edytorze do tego przeznaczonym, sprawdzania poczty i przeglądania sieci internetowej.

Prócz klawiatury, zaletą jest wbudowany modem 3G, który pomaga się uwolnić od przymusu korzystania tylko spośród darmowych sieci Wi-Fi. Wystarczy zaopatrzyć w się w kartę Aero2 ewentualnie inną z dobrym pakietem internetowym, żeby być w stanie pozostać w stałym kontakcie ze światem. Overmax Qualcore 1020 3G nie kosztuje więcej, niż 400 złotych oraz sprawdzi się w podstawowych czynnościach, a zainstalowany Android działa na tyle biegle, iż wykonamy pracę bez większego stresu co już, jest ogromnym sukcesem w tej kwocie.

Kruger & Matz w wersji Edge 1082 — czyli świetny wybór, jeśli możemy przeznaczyć 1000 zł.

O wiele więcej możemy spodziewać się po modelu, którego drogocenność dochodzi do 1000 złotych.
W tej kwocie można się zdecydować na nabytek tabletu Kruger & Matz Edge 1082, który pracuje przy użyciu operacyjnego systemu Windows 8 z pakietem office w wersji 365. W gruncie rzeczy kupujemy zatem urządzenie bliźniacze do komputera pod w stosunku do funkcjonalności, aczkolwiek przy tym pokaźnie tańsze oraz lżejsze. W tym przypadku jednakże tablet oraz klawiatura są sprzedawane osobno, za urządzenie klient nie wyda więcej niż 800 złotych, klawiaturę wyceniono na mniej więcej 150 zł, lecz kompletny cena nie powinien stanowić więcej niż 950 zł.

Sprzęt zaopatrzono w złącze USB o formacie Micro, wyjście mini-HDMI i USB 3.0, dzięki czemu podłączymy każdy komponent komputerowy, jakie nam się zaledwie zachce. Tablet wyposażony jest w 2 GB pamięci operacyjnej oraz działa na podstawie układu Intel Atom Z3735D, co w zupełności wystarczy, by biegle pracować na więcej, niż jednym oknie, do czego zachęca 10,1-calowy ekran Full HD. W tej propozycji cenowej ciężko znaleźć wydajniejszy tablet od Kurgera & Matza.

MODECOM FreeTAB w odsłonie 1002 IPS X4 — coś dla osób, które są zwolennikami smartfonowego Androida.

Jeśli Kruger & Matz nie jest odpowiedni, pozostaje również MODECOM FreeTAB 1002 IPS X4 – ciekawa alternatywa osób, które chciałby nabyć tablet z systemem Android. Tablet ten nie należy do najwydajniejszych — stawi czoło grą, aczkolwiek komfortowo będzie się czuć w trakcie podstawowych zadań: przeglądania Internetu oraz pisanie wszelkiego rodzaju dokumentów czy wykonywaniu podstawowych zadań biurowych. Nabywamy zatem poniekąd dwa urządzenia w jednym, ponieważ na Androidzie zainstalujemy czytnik e-booków, a jego obsługa będzie o wiele wygodniejsza, niż na urządzeniu z Windowsem. Wcześniej wspominany tablet zachęca w głównej mierze swoją stylowym, białym designem, a także klawiaturą zdalną, którą można użyć również z innymi urządzeniami. Nabyć go możemy za około 900 złotych.

Tablet z klawiaturą do 500 zł Lenovo Yoga 2 1051L — propozycja dla osób dysponujących większą kwotą

Sytuacja prezentuje się o wiele lepiej, gdy nabywamy komplet o cenie przekraczającej 1000 zł. Modelem godnym zainteresowanie w tej kwocie jest zdecydowanie Lenovo Yoga Tablet 2 1051L z najnowszym systemem operacyjnym od Microsoftu, czyli Windows 10. To sprzęt będące niezależnym tabletem — ma możliwość postawienia w dwóch pozycjach dzięki specjalnej podstawce, która jest bardzo użyteczna. Urządzenie nie jest tanie, lecz może zastąpić w pracy zwykły stacjonarny komputer i w dodatku poradzi sobie znakomicie z wieloma tytułami nawet wymagających gier. Poza tym posiada nagłośnienie stereo i 10,1-calowy ekran Full HD, więc przyjemnie ogląda się wideo na jego ekranie Pomijając to stwórcy tabletu umieścili w nim wyjście HDMI formatu Micro, zatem bez większego problemu przeniesiemy obraz na kilkukrotnie większy wyświetlacz, klawiatura Bluetooth natomiast pozwala na kontrolowanie urządzeniem na dystans, co jest naprawdę świetnym pomysłem.
Podsumowanie

W zależności, jakimi dysponujemy funduszami, jesteśmy w stanie zakupić zadowalający nas „pół tablet-pół laptop”, gdyż pułap cenowy, od jakich się zaczynają, jest bardzo niski.

Dobry tablet do 500 zł

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments