Primark w Polsce w 2018 roku?

      Brak komentarzy do Primark w Polsce w 2018 roku?

Primark kto dziś nie słyszał o tej sieciówce. Miliony polaków czekają na pojawienie się Primarka w kraju i w końcu się doczekaliśmy. Primark należy do Irlandzkiej firmy i jest ulubionym sklepem mieszkańców na Wyspach gdzie można kupić tanie ubrania, kosmetyki oraz akcesoria do domu. Osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii, Niemchech, Irlandii czy w Hiszpanii uwielbiają Primark za szalenie niskie ceny. Widzieliście kiedyś zakupy w tym sklepie? Nie? Osoby zarabiające przeciętną pensję w tym mnóstwo polaków pracujących za granicą wchodzą do sklepu z pustym koszykiem na kółkach a wychodzą z ledwo mieszczącymi rzeczy siatkami.

Primark w Polsce

Tak wyglądają normalne zakupy w Primarku i nie ma się co dziwić możemy kupić tam niezwykle tanie ubrania, koce, bieliznę, akcesoria a także zaskakują niskie ceny butów i kosmetyków. Primark w Polsce to absolutny hit i z pewnością nie zabraknie chętnych do robienia w nim zakupów. Polacy od wielu lat czekają z niecierpliwością na popularny sklep. Primark w Polsce. Gigantyczna konkurencja dla sieciówek. Prawdą jest, że Irlandzka sieć sklepów Primark jest na etapie rozmów biznesowych dotyczących rozmieszczenia i konkretnych lokalizacji w Polsce.

Firma planuje otworzyć na razie 4 sklepy w kraju. Wiemy gdzie będą się znajdować. Dwa sklepy Primark firma planuje zlokalizować w Galerii Młociny w Warszawie, której budowa jeszcze nie dobiegła końca. Jeden Primark zarezerwowany jest dla miasta Kraków to kolejne duże miasto w kraju a czwarty i ostatni Primark zostanie otwarty w Łodzi, Wrocławiu lub Poznaniu lokalizacja nie jest jeszcze ustalona ponieważ obecnie trwają na ten temat rozmowy. Pewne jest to, że Primark w Polsce będzie na co z niecierpliwością czekają Polacy.

Z pewnością nie jest to łatwe zadanie dla irlandzkiej firmy ponieważ sklep potrzebuje dużej powierzchni ale kiedy tylko zostaną dogadane ostatnie szczegóły poznamy konkretną datę otwarcia sklepów. Na facebooku tworzone są nawet prywatne grupy czy fanpage miłośników Primarka co daje tylko potwierdzenie na to, że Polacy chcą i czekają na Primark w Polsce. Z otwarcia sklepu zapewniającego tak niskie ceny nie cieszą się za to przedsiębiorcy posiadający małe butiki a nawet popularne u nas sieciówki jak mohito, reserved, cropp czy house ponieważ rzeczą oczywistą jest, że Primark wymiecie konkurencję bez problemu.

Szczerze mówiąc dla irlandzkiej firmy żadna sieciówka nie stanowi poważnej konkurencji, tanie ubrania same w sobie stanowią zachętę dla konsumentów a pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze fakt, że Primark w każdą sobotę rano urządza promocje co sprawia, że niskie ceny są jeszcze mniejsze i kto może stanąc do walki z popularnym gigantem…Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że pojawienie się Primarka w Polsce zrewolucjonizuje rynek i przyjdą ciężkie czasy dla mniejszych sklepów. Na baczności mają się także liczne sklepy dziecięce jak np. smyk, H&M czy Endo ponieważ Primark ma ogromny asortyment także w dziale dziecięcym i niemowlęcym.

Możemy kupić śliczne koce za śmiesznie małe pieniądze, duży wybór pajacy, bodów i bluzeczek niemowlęcych a także zaskoczą nas liczne promocje na buciki dziecięce zgodnie z najnowszymi trendami a nawet śliniaki, torebki i tanie kurtki i czapki. Z całą pewnością Primark w Polsce przyciągnie nie tylko osoby w wieku nastoletnim ale także wielu rodziców z uwagi na to, że ceny kurtek czy butów dla dzieci są szalenie drogie a Primark zapewniający niskie ceny i w Polsce będzie wiódł prym. Wejście Primarka na polski rynek to z pewnością szansa dla galerii handlowych ale silna konkurencja dla wielu polskich firm.

Polacy są zgodni, czekają na otwarcie sklepu zapewniającego niskie ceny i liczne promocje. Nie wiemy jednak czy Primark uruchomi sprzedaż wysyłkową i możliwość dokonywania zakupów przez Internet. Jeśli tak się stanie dostęp do asortymentu sklepu będą mieli wszyscy obywatele Polski co sprawia, że sprawa jest naprawdę duża i z pewnością przyniesie ogromne wydarzenie. Możemy oczekiwać, że w dniu otwarcia przed dzwiami sklepu ustawią się długie kolejki i trudno się dziwić takiemu obrotowi sprawy na ten dzień czekają zarówno kobiety jak mężczyźni, osoby w każdym wieku.

Czy Primark będzie  w Polsce jeszcze w 2018 roku? Ta kwestia zależy ściśle od ustalanych właśnie warunków umowy. Wiemy, że firma nie podpisała jeszcze umów na wszystkie cztery lokalizacje co podsyca jeszcze bardziej zainteresowanie ponieważ z pewnością wiele firm będzie zainteresowanych wynająć powierzchnię popularnej sieciówce dlatego, że przyciągnie to rzeszę klientów do danej galerii. Z pewnością pierwsze otwarcie sklepu Primark w Polsce będzie miało miejsce w stolicy w budowanej właśnie galerii Młociny. Możemy tylko gorączkowo oczekiwać tej magicznej daty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments