Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odgrywających decydujące role. Zapewne nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wspólnie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 wiążą się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W pozostałej grupie dostajemy wątki trzech różnych formie, które w konkretnym elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka jest spore plany, żeby poprawić własne zarabianie na łatwiejsze. Podpisuje ona kontrakt na głęboki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce położyć się na wszelkie życie. W obecnym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia również potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednakże nie stanowi dla niej wtedy prawe, ponieważ przez całe jej mieszkanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który ukazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest problem Darii zaś jej układ z Kolumbijczykami. Z podstawowych uwag ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do kraju tona kolumbijskiej kokainy jest umożliwić jej istnienie nad rynkiem, jednak historia odbywa się utratą materiału i dużymi problemami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, natomiast wtedy dopiero Daria jest wcale zorganizowana do różnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców a właśnie znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Obecne w jej wątku pojawiają się modne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) również jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w charakter całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i pojmowania ich z jakąś, istotną rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tak z ostatniego, że posiada wyciągnąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi wręcz stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją postać w zbyt wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi tak sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny akcji nie sprzedają się sztuczne. Od razu widać, że na film był poświęcony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja kieruje się do Maroko czy Kolumbii, to właśnie tam przenosi się też plan filmowy. Dzięki temu film objawia się świetnie na ekranie. Widz widząc go tworzy wrażenie autentyczności i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny oraz z jakimś kolejnym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich roli jest jako dużo otwarty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z faktami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą z niego fani zaś im wtedy umożliwia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments